Gdje se nalazite: Naslovnica Novosti Dvoranski miting "Vienna indoor Gala"

Dvoranski miting "Vienna indoor Gala"

IZ BEČA S ČETIRI MEDALJE

Dvoranski miting "Vienna indoor Gala" - IZ BEČA S ČETIRI MEDALJE

Članovi AK Međimurje sudjelovali su na Dvoranskom atletskom mitingu „Vienna Indoor Gala“ u Beču koji se svake godine početkom veljače odr?ava u organizaciji Atletskog kluba ASVO u Ferry Dusika dvorani. Miting je međunarodnog karaktera a na njemu sudjeluju uz domaćine Austrijance i natjecatelji iz još petnaestak Europskih zemalja. Za članove AK Međimurje ovaj je miting prilika za provjeru forme u zimskim mjesecima ali i stjecanje iskustva u natjecanju s atletičarima iz drugih zemalja. Nači su članovi na ovom mitingu osvojili četiri odličja a najuspješniji je bio...

... Leon Babić koji je u kategoriji juniora u utrci na 60 m prepone osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju. Srebrnim odličjem okitio se Lovro ?bulj u utrci juniora na 800 m dok je u istoj disciplini u kategoriji juniorki treće mjesto i brončanu medalju osvojila Ana Dobša. Četvrto odličje i to brončanog sjaja osvojio je Sven Todorović koji je nastupio u bacanju kugle te?ine 7 kg. Natjecanje će posebno pamtiti i Ivana Zeljko, Bjelovarčanka koja je u Beču prvi puta nastupila za AK Međimurje i tom prilikom u utrci na 60 m s preponama osvojila 6. mjesto.

REZULTATI: 60 m juniori: 13. Arian Šarić 8,12; 60 m juniorke: 5. Lea Branilović 8,41 8. Teuta Bla?ić 8,54 17. Iva Klasić 9,00; 60 m prepone seniorke: 6. Ivana Zeljko 9,78; 60 m prepone juniori: 1. Leon Babić 9,32 5. Petar ?eleznjak 11; 800 m juniorke: 3. Ana Dobša 2:35,19 6. Sanja Gregorinčić 2:45,86 8. Petra Mesarić 2:56,46; 800 m juniori: 2. Lovro ?bulj 2:09,33; 800 m seniorke: 5. Nina Dobša 2:22,28; kugla seniori: 3. Sven Todorović 12,90